6 października, 2022

Bilety

Włókniarz Częstochowa poinformował kibiców o sprzedaży karnetów na mecze ligowe 4-krotnego mistrza Polski w sezonie 2022. Oprócz spotkań w PGE Ekstralidze oraz Ekstralidze U24, fani częstochowskiego klubu będą mogli za darmo oglądać rywalizację najmłodszych żużlowców Włókniarza. Bilety na żużel w Częstochowie i ich ceny omawiamy poniżej.

Włókniarz Częstochowa – ceny biletów

Klub z Częstochowy podał ceny pojedynczych biletów na jedno spotkanie ligowe u siebie. W komunikacie klub zaznacza jednak, że ceny mogą ulec zmianie. Kibice mogą zakupić wejściówki na mecz poprzez specjalnie dedykowaną stronę internetową lub w kasach klubu.

Włókniarz Częstochowa bilety 2022

  • Bilet normalny – od 40 złotych
  • Bilet ulgowy – od 30 złotych
  • Bilet – Trybuna Centralna – od 60 złotych

Karnety na Włókniarz Częstochowa

Włókniarz Częstochowa sprzedaż całosezonowych wejściówek rozpoczął już w grudniu 2021 roku. Kibice mają do wyboru cztery rodzaje karnetów. Sprzedaż wejściówek na cały sezon 2022 odbywa się na konkretne miejsca na stadionie.

W Częstochowie już tradycją stało się udostępnianie wejściówek za darmo najmłodszym. Bez żadnych opłat domowe zmagania „Lwów” mogą obejrzeć dzieci do 12. roku życia. Darmowy wstęp na zawody przysługuje również osobom niepełnosprawnym poruszających się na wózkach inwalidzkich. 

Karnety na spotkania Włókniarza Częstochowa obowiązują na siedem meczów w PGE Ekstralidze i Ekstralidze juniorskiej do lat 24, zawody eliminacyjne DMPJ, zawody w klasie 250cc oraz wszystkie zawody w klasie 85-125cc rozgrywane na obiekcie przy ulicy Brzegowej w Częstochowie.

Włókniarz Częstochowa bilety. Ceny karnetów na sezon 2022

  • Karnet normalny – 270 złotych
  • Karnet ulgowy – 190 złotych (przysługuje dzieciom i młodzieży uczącej się do 25. roku życia, a także osobom powyżej 65. roku życia)
  • Karnet Trybuna Centralna 350 złotych
  • Karnet Super VIP – 2000 złotych lub 1700 złotych dla osób przedłużających karnet (sektor złoty z dostępem do cateringu).